Laptop Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 (AMD), 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, AMD Ryzen 7 PRO 5875U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3), Video: Integrated AMD Radeon Graphics, RAM: 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200, SSD: 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal2, Optical: no ODD, MicroSD Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, Camera: IR & FHD 1080p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M, WLAN AMD RZ616 Wi-Fi 6E, 11ax, 2×2, Bluetooth 5.1, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 4G, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, I/O Ports: 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On), 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4), 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4), 1x HDMI, up to 4K/60Hz, 1x microSD card reader, 1x Ethernet (RJ-45), 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 65W USB-C (3-pin), Battery: Integrated 57Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Thunder Black, Weight: Starting at 1.76 kg (3.87 lbs), Dimensions: 360.2 x 237 x 19.93 mm (14.18 x 9.33 x 0.78 inches), Warranty: 1-year, Courier or Carry-in, OS: Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Romanian / English
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 (AMD), 15.6" FHD, Ryzen
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
Stoc epuizat
9.232,99lei
Stoc epuizat
| Producator | LENOVO |
|---|---|
| Garantie | 12 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| HDMI | Da |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Cititor amprente | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Camera WEB | Full HD |
| Tip placa video | Integrata |
| Tastatura iluminata | Da |
| Segment | Business |
| Producator Procesor | AMD |
| Placa Video | AMD Radeon Graphics |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Producator placa video | AMD |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Procesor | 5800H |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | AMD Ryzen 7 PRO |
Ecran profesional LFD Monitor Signage Philips 32” D-Line, FHD, 24/7
Nu există recenzii încă.