Laptop Lenovo ThinkPad P1 Gen 5, 16.0″ WQXGA (2560×1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, Low Blue Light, DC Dimming, Intel Core i9- 12900H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.5 / 5GHz, E-core 1.8 / 3.8GHz, 24MB, Video NVIDIA RTX A5500 16GB GDDR6 ECC, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5- 4800 non-ECC, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe Gen 4×4 Performance NVMe Opal2, Optical: no ODD, SD 7.0 Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos, Camera: IR & FHD 1080p with Privacy Shutter, LAN: none, WLAN Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 , Bluetooth 5.2, WWAN (3G/4G): none, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, I/O Ports: Models with NVIDIA graphics: 1x HDMI, up to 8K/60Hz, 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On), 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4), 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Power connector, 1x SD Express 7.0 card reader, 230W Slim Tip (3-pin), Battery Integrated 90Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black, Weight 1.81 kg , Dimensions 359.5 x 253.8 x 17.7 mm, Warranty: 3-year, Depot, 3Y Premier TP WS WHB (CPN) (5WS1B09494), CO2 Offset 3 ton (5WS1C41958), OS: Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Romanian / English
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop Lenovo ThinkPad P1 Gen 5, 16.0" WQXG Intel Core
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
48.180,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | LENOVO |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| HDMI | Da |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Cititor amprente | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Camera WEB | Full HD |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tip placa video | Dedicata |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Workstation |
| Placa Video | nVidia RTX A500 |
| Refresh rate | 165 Hz |
| Tip display: | IPS |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Producator placa video | nVidia |
| Luminozitate | 500 nt |
| Rezoluție | 2560 x 1600 |
| Model Procesor | 12900H |
| Model placa video | RTX A5500 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i9 |
Nu există recenzii încă.