
100 în stoc
872,99lei 1.744,99lei
100 în stoc

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip control | Electronic |
| Lumina LED | Da |
| Sistem dezghetare | Manual |
| Culoare | Negru |
| Functii | Display rezistent la apa |
| Volum net total | 101-200 L |
| Volum total | 198 L |
| Tip display: | LED |
| Clasa energetică | F |
| Greutate | 31.00 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 90.50 cm |
| Adancime | 54.50 cm |
Nu există recenzii încă.