
Lazi frigorifice
LADA FRIGORIFICA HEINNER HCF-H205F+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
825,99lei 1.596,99lei
100 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip control | Mecanic |
| Lumina LED | Nu |
| Culoare | Alb |
| Sistem dezghetare | Manual |
| Tip display: | Nu |
| Volum net total | 101-200 L |
| Volum total | 198 L |
| Functii | Nu |
| Clasa energetică | F |
| Greutate | 29.00 kg |
| Inaltime | 85.40 cm |
| Latime | 80.20 cm |
| Adancime | 55.90 cm |
Nu există recenzii încă.