
Lazi frigorifice
LADA FRIGORIFICA HEINNER HCF-H420F+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
1.586,99lei 2.940,99lei
100 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip control | Mecanic |
| Lumina LED | Nu |
| Culoare | Alb |
| Sistem dezghetare | Manual |
| Tip display: | Nu |
| Volum net total | 401-500 L |
| Volum total | 420 L |
| Functii | Nu |
| Clasa energetică | F |
| Greutate | 58.00 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 144.80 cm |
| Adancime | 72.10 cm |

Nu există recenzii încă.