Cuvertura matlasata king size 200×220 cm Olive
Material produs : Microfibra 70 GSM cu umplutura din Poliester 200 GSM.
100 în stoc
61,99lei 143,99lei
100 în stoc
Cuvertura matlasata king size 200×220 cm Olive
| Viteză centrifugare | 1200 rpm |
|---|---|
| Clasa energetică | Not applicable |
| Tip încastrare | Incorporabil |
| Numar piese | 22 piese |
| Panou de control | Digital |
| Numar de programe | 15 |
| Motor | Standard |
| Tip încărcare | Frontală |
| Paturi si cuverturi | 200×220 cm |
| Capacitate de încărcare | ≥ 9 kg |
| Slim | Da |
| Functii | Clatire suplimentara |
| Culoare | Argintiu |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Capacitate de uscare | 5 kg |
| Capacitate de spălare | 8 kg |
| Refresh rate | 15 |
| Lens hood | test |
| VRM fan diameter | test |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.