
SKU: FWM-V814T2D+++
Categorie: Masini de spalat rufe automate
72 în stoc
1.708,99lei 2.682,99lei
72 în stoc

| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Viteză centrifugare | 1400 rpm |
| Tip încastrare | Standard |
| Panou de control | Digital |
| Numar de programe | 15 |
| Motor | Standard |
| Tip încărcare | Frontală |
| Clasa energetică | D |
| Capacitate de încărcare | 8 kg |
| Slim | Nu |
| Culoare | Alb |
| Functii | Blocare acces copii |
| Greutate | 72.00 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.70 cm |
| Adancime | 55.70 cm |
Nu există recenzii încă.