
SKU: HWM-H7012SE+++
Categorie: Masini de spalat rufe automate
Stoc epuizat
1.205,99lei 2.004,99lei
Stoc epuizat

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Viteză centrifugare | 1200 rpm |
| Tip încastrare | Standard |
| Panou de control | Digital |
| Numar de programe | 15 |
| Motor | Standard |
| Tip încărcare | Frontală |
| Capacitate de încărcare | 7 kg |
| Slim | Da |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | E |
| Functii | Prespalare |
| Greutate | 58.00 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 46.00 cm |
Nu există recenzii încă.