
SKU: HDW-BI4506IE++
Categorie: Masini de spalat vase incorporabile
100 în stoc
1.231,99lei 2.272,99lei
100 în stoc

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Încărcare la jumătate | Da |
| Număr coșuri | 2 |
| Capacitate seturi | 10-seturi |
| Numar programe | 6 |
| Clasa energetică | E |
| Functii produs | Aquastop |
| Sertar special tacamuri | Nu |
| Start intarziat | Da |
| Tip display: | LED |
| Tip incorporare | Complet incorporabilă |
| Programe | Igiena 70°C |
| Greutate | 32.00 kg |
| Inaltime | 82.00 cm |
| Latime | 44.80 cm |
| Adancime | 55.00 cm |
Nu există recenzii încă.