
SKU: HDW-BI4593TE++
Categorie: Masini de spalat vase incorporabile
Stoc epuizat
1.561,99lei 3.015,99lei
Stoc epuizat

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Încărcare la jumătate | Da |
| Capacitate seturi | 10-seturi |
| Număr coșuri | 3 |
| Clasa energetică | E |
| Start intarziat | Da |
| Tip incorporare | Complet incorporabilă |
| Numar programe | 9 |
| Programe | Mini 14' |
| Tip display: | Touch |
| Functii produs | Info LED |
| Sertar special tacamuri | Da |
| Greutate | 32.00 kg |
| Inaltime | 82.00 cm |
| Latime | 44.80 cm |
| Adancime | 55.00 cm |
Nu există recenzii încă.