Corsair Memory Kit, Vengeance RGB PRO, 32GB DDR4 (2x16GB), 3600 MHz, SPD Speed 2133MHz, SPD Voltage: 1.35V, Performance Profile: XMP 2.0, Memory Pin: 288.
Memorii RAM Desktop
Corsair Memory Kit, Vengeance RGB PRO, 32GB DDR4 (2x16GB), 3600
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
10 în stoc
622,99lei
10 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 18 CL |
| Memory channels | Dual-channel |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| CAS latency | 18 |
| Frecventa | 3600 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3600 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.