Memorie RAM DIMM Corsair VENGEANCE® 64GB (2x32GB) DDR5 DRAM 5600MHz C40 Memory Kit — Black Memory Color BLACK SPD Latency 32-32-32-64 SPD Speed 4000MHz SPD Voltage 1.1V Speed Rating PC5-44800 (DDR5-5600) Compatibility Intel 600 Series; Intel 700 Series Heat Spreader Aluminum Package Memory Format DIMM Performance Profile XMP 3.0 Package Memory Pin 288
Memorii RAM Desktop
CR VENGEANCE 64GB (2x32GB) DDR5 5600 C40
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
8 în stoc
1.231,99lei
8 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 64GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Capacitate | 64 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.