Corsair VENGEANCE RGB 32GB (2x16GB)DDR5 DRAM 5600MHz C36 Memory Kit — Black, RGB
Memorii RAM Desktop
Memorie Corsair Vengeance RGB Black 32GB DDR5 5600MHz CL36 Dual
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.444,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 36 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| CAS latency | 36 |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.