| General | |
| Serie |
ValueRAM
|
| Tip |
DDR5
|
| Capacitate |
32 GB
|
| Frecventa |
4800 MHz
|
| Kit Dual Channel |
2x 16 GB
|
| Latenta CAS |
40 CL
|
| Tensiune alimentare |
1.1 V
|
| Timing |
40-40-40
|
7 în stoc
3.053,99lei
7 în stoc
| General | |
| Serie |
ValueRAM
|
| Tip |
DDR5
|
| Capacitate |
32 GB
|
| Frecventa |
4800 MHz
|
| Kit Dual Channel |
2x 16 GB
|
| Latenta CAS |
40 CL
|
| Tensiune alimentare |
1.1 V
|
| Timing |
40-40-40
|
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Tip | DDR5 |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 40 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Radiator | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.