Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR3L, 4GB, 2666MHz, CL19, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR3L, 4GB, CL19, 2666MHz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
31 în stoc
122,98lei
31 în stoc
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 19 CL |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| CAS latency | 19 |
| Height (imperial) | 3.12 cm (1.23) |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
Nu există recenzii încă.