Memorie RAM Adata, DIMM, DDR4, 16GB, 3600MHz, CL19, 1.35V, Kit of 2, RGB Lighting

Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR4, 16GB (2x8GB), CL18, 3600Mhz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
803,98lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Frecventa | 3600MHz |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 18 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Backlight colour | Multicolour |
| CAS latency | 18 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
Nu există recenzii încă.