Memorie RAM Adata, DIMM, DDR4, 32GB, 2666MHz, CL19, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Adata, DIMM, DDR4, 32GB, CL19, 2666MHz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
868,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 19 CL |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit dual channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Kit quad channel | Da |
| CAS latency | 19 |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Row Precharge Time (TRP) | 19 |
| Row Address to Column Address Delay (TRCD) | 19 |
| Memory bandwidth (max) | 21.3 GB/s |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 8 GB |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Package type | Retail pack |
Nu există recenzii încă.