Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR4, 32GB, 3200MHz, CL22, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR4, 32GB, CL22, 3200Mhz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
694,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 22 CL |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| CAS latency | 22 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Module configuration | 1024M x 8 |
| Height (imperial) | 3.12 cm (1.23) |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
Nu există recenzii încă.