Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR5, 32GB, 4800MHz, CL40, 1.35V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR5, 32GB, 4800MHz, CL40, 1.35V
Producator:
Adata
Disponibilitate:
3 în stoc
819,99lei
3 în stoc
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | Yes |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Tip | DDR5 |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Capacitate | 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Package type | Tray |

Nu există recenzii încă.