Memorie RAM Adata, DIMM, DDR4, 16GB, 3000MHz, CL16, 1.3V, Kit of 2

Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA Gammix D10, DIMM, DDR4, 16GB (2x8GB), CL16,
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
686,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.3 V |
| Frecventa | 3000 MHZ |
Nu există recenzii încă.