Memorie RAM ADATA XPG, DIMM, DDR4, 8GB, 3000MHz, CL16, 1.35V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA Gammix D10, DIMM, DDR4, 8GB, CL16, 3000Mhz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
356,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| CAS latency | 20 |
| Frecventa | 3000 MHZ |
| Memory clock speed | 3000 MHz |
| Memory voltage | 1.2,1.35 V |
Nu există recenzii încă.