Memorie RAM ADATA LANCER 16GB DDR5 6000Mhz, 1.35V, black
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA LANCER 16GB DDR5 6000Mhz, 1.35V, black
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
441,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Kit | Nu |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Iluminare led | Da |
| Memory ranking | 1 |
| Backlight colour | Multicolour |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| CAS latency | 30 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Backlight | Yes |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Package type | Blister |
| Memory voltage | 1.35 V |

Nu există recenzii încă.