Memorie RAM ADATA Lancer, DIMM, DDR5, 32GB, 5200MHz, CL38, 1.2V, RGB Lighting, Kit of 2
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA Lancer, DIMM, DDR5, 32GB, CL38, 5200MHz, kit
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.611,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | Yes |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 38 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| CAS latency | 38 |
| Backlight colour | Multicolour |
| Backlight | Yes |
| Frecventa | 5200 MHz |
Nu există recenzii încă.