Memorie RAM ADATA XPG Spectrix D60G, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 1.3V , Kit of 2
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA Spectrix D41, DIMM, DDR4, 16GB (2x8GB), CL16,
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
725,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Tensiune alimentare | 1.3 V |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Compatible products | Intel X299 |
| Backlight | Yes |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Frecventa | 3200 MHz |
Nu există recenzii încă.