Memorie RAM Adata, DIMM, DDR4, 16GB, 2666MHz, CL16, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA Spectrix D41, DIMM, DDR4, 16GB, CL16, 2666Mhz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
537,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Compatible chipsets | Intel® X299 |
| Backlight colour | Multicolour |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Compatible products | AMD AM4, AMD Ryzen |
| Master (outer) case net weight | 2.88 kg |
| Backlight | Yes |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Package type | Retail pack |
| Memory voltage | 1.2,1.35 V |

Nu există recenzii încă.