SKU: AX4U300038G16A-ST4
Producator: Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
343,99lei
Stoc epuizat
Memorie RAM Adata, DIMM, DDR4, 8GB, 3000MHz, CL16, 1.2V
SKU: AX4U300038G16A-ST4 Categorie:
Producator
ADATA
Garantie
999
Capacitate memorie RAM
16GB
Tip Memorie RAM
DDR4
Kit
Nu
Radiator RAM
Da
Iluminare
Da
Recomandat Gaming
Latenta
16 CL
Cooling type
Heatsink
Recomandat pt gaming
Radiator
Kit dual channel
Nu
Kit quad channel
Buffered memory type
Unregistered (unbuffered)
Tip
DDR4
Iluminare led
Memory form factor
288-pin DIMM
CAS latency
16
Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
SPD profile
Yes
Tensiune alimentare
1.2 V
Backlight colour
Multicolour
Capacitate
8 GB
Memory layout (modules x size)
1 x 8 GB
Compatible products
Intel X299
Backlight
Yes
Frecventa
3000 MHZ
Memory clock speed
3000 MHz
Memory voltage
1.35 V