Memorie RAM Corsair 16GB (1x16GB) LPX, DDR4 2400MHz, CL9, 1.5V.
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair, DIMM, DDR4, 16GB, CL9, 2400Mhz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
20 în stoc
239,99lei
20 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 9 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| SPD profile | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory channels | Dual-channel/Quad-channel |
| Compatible chipsets | Intel® X99 |
| Frecventa | 2400 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.