Memorie RAM DIMM Corsair 4GB (1x4GB), DDR4 2133MHz, CL15, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair, DIMM, DDR4, 4GB, CL15, 2133MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
107,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 15 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| CAS latency | 15 |
| Frecventa | 2133 MHZ |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.