Memorie RAM CORSAIR DIMM DOMINATOR PLATINUM 32GB(2×16)6000MHz DDR5 CL30,1.40V XMP 3.0 BLACK
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM CORSAIR DIMM DOMINATOR PLATINUM 32GB(2×16)6000MHz DDR5 CL30,1.40V XMP
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.120,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.4 V |
| CAS latency | 30 |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Memory voltage | 1.1,1.4 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Dell 960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in
Nu există recenzii încă.