Memorie RAM CORSAIR DIMM VENGEANCE RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30, 1.40V, XMP 3.0 BLACK
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM CORSAIR DIMM VENGEANCE RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.976,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 64GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Tensiune alimentare | 1.4 V |
| Capacitate | 64 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| CAS latency | 30 |
| Backlight colour | Various |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.