Memorie RAM DIMM Corsair VENGEANCE® 32GB (2x16GB) DDR5 DRAM 5200MHz C40 Memory Kit — Black Fan Included No Memory Series VENGEANCE DDR5 Memory Type DDR5 PMIC Type Overclock PMIC Memory Size 32GB (2 x 16GB) Tested Latency 40-40-40-77 Tested Voltage 1.25 Tested Speed 5200 Memory Color BLACK SPD Latency 40-40-40-77 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V Speed Rating PC5-41600 (DDR5-5200) Compatibility Intel 600 Series Heat Spreader Aluminum Package Memory Format DIMM Performance Profile XMP 3.0 Package Memory Pin 288 https://www.corsair.com/ww/en/Categories/Products/Memory/VENGEANCE-DDR5- Memory—Black/p/CMK32GX5M2B5200C40#tab-tech-specs
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance, DIMM, 32GB (2x16GB), DDR5, CL40, 5200MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
677,00lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Memory channels | Dual-channel |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| SPD voltage | 1.1 V |
| SPD latency | 40 |
| SPD speed | 4800 MHz |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.