Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance 8GB (1x8GB), DDR3 1600MHz, CL9, 1.5V, black, XMP
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance, DIMM, DDR3, 8GB, CL9, 1600MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
291,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 9 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Lead plating | Gold |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR3 |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| CAS latency | 9 |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Frecventa | 1600 MHz |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Package dimensions (WxDxH) | 16 x 76.2 x 152.4 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.