Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB), DDR4 2666 MHZ, C16, Tested latency: 16-18-18-35, SPD Speed: 2133 MHz, Voltage: 1.2V, DIMM Format, XMP 2.0, Pin: 288.
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair VENGEANCE, DIMM, DDR4, 16GB (2x8GB), CL16, 2666MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
596,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2,1.35 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.