Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LED 16GB (2x8GB), DDR4 3000MHz, CL15, 1.35V, red LED, XMP 2.0, CMU16GX4M2C3000C15R
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LED, DIMM, DDR4, 16GB (2x8GB), CL15,
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
881,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 15 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Memory channels | Quad-channel |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| CAS latency | 15 |
| Frecventa | 3000 MHZ |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
manual
Nu există recenzii încă.