Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LP 8GB (2x4GB), DDR3 1600MHz, CL9, 1.5V, black, XMP
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LP, DIMM, DDR3, 8GB (2x4GB), CL9,
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
336,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 9 CL |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Kit dual channel | Da |
| Radiator | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR3 |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 4 GB |
| CAS latency | 5 |
| Frecventa | 1600 MHz |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.