Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB), DDR4 2133MHz, CL13, 1.2V, black, XMP 2.0
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX Black, DIMM, DDR4, 16GB (2x8GB),
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
12 în stoc
531,99lei
12 în stoc
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 13 CL |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| CAS latency | 13 |
| Frecventa | 2133 MHZ |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.