Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 64GB (4x16GB), DDR4 3000MHz, CL15, 1.2V, black, XMP 2.0
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX Black, DIMM, DDR4, 64GB (4x16GB),
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.950,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 15 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Capacitate | 64 GB |
| Kit quad channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 16 GB |
| Frecventa | 3000 MHZ |
| Memory voltage | 1.2,1.35 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.