Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB), DDR4 2666MHz, CL16, 1.2V, black, XMP 2.0
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX Black, DIMM, DDR4, 8GB, CL16,
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
16 în stoc
194,99lei
16 în stoc
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.