Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB), DDR4 4133MHz, CL19, 1.4V, black, XMP 2.0
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX, DIMM, 16GB (2x8GB), DDR4, CL19,
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.814,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 19 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Tensiune alimentare | 1.4 V |
| CAS latency | 19 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Frecventa | 4133 MHz |
| Memory voltage | 1.2,1.35 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.