Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB)WHITE Fan Included No Memory Configuration Dual / Quad Channel Memory Series VENGEANCE LPX Memory Type DDR4 Memory Size 32GB Kit (2 x 16GB) Tested Latency 16-18-18-36 Tested Voltage 1.35V Tested Speed 3200MHz Memory Color WHITE SPD Latency 15-15-15-36 SPD Speed 2133MHz SPD Voltage 1.2V Speed Rating PC4-25600 (3200MHz) Compatibility Intel 100 Series,Intel 200 Series,Intel 300 Series,Intel X299 Heat Spreader Anodized Aluminum Package Memory Format DIMM Performance Profile XMP 2.0 Package Memory Pin 288
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX White, DIMM, DDR4, 32GB (2x16GB),
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.361,00lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Memory channels | Dual-channel/Quad-channel |
| SPD latency | 15 |
| SPD voltage | 1.2 V |
| SPD speed | 2133 MHz |
| Row Precharge Time (TRP) | 18 |
| Row Address to Column Address Delay (TRCD) | 18 |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2,1.35 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.