Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance RGB PRO 128GB (8 x 16GB), DDR4 DRAM 3200MHz, CL16, 1.35V, black RGB LED, XMP 2.0
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair VENGEANCE PRO RGB, DIMM, DDR4, 128GB (8x16GB),
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.912,00lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Capacitate memorie RAM | 128GB |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Various |
| SPD latency | 15 |
| SPD voltage | 1.2 V |
| SPD speed | 2133 MHz |
| Capacitate | 128 GB |
| Memory layout (modules x size) | 8 x 16 GB |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.