Memorie RAM DIMM Corsair XMS3 4GB (1x4GB), DDR3 1600MHz, CL9, 1.65V, XMP
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair XMS3, DIMM, DDR3, 4GB, CL9, 1600MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
161,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 9 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR3 |
| Capacitate | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| CAS latency | 9 |
| Tensiune alimentare | 1.65 V |
| Frecventa | 1600 MHz |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.