Memorie RAM DIMM Corsair VENGEANCE® 64GB (2 x 32GB) DDR4 DRAM 4800MHz C40 Memory Kit – Black Memory Color BLACK SPD Latency 40-40-40-77 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V Speed Rating PC5-38400 (DDR5-4800) Compatibility Intel 600 Series; Intel 700 Series Heat Spreader Aluminum Package Memory FormatDIMM Performance Profile XMP 3.0 Package Memory Pin 288
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM DIMM Corsair VENGEANCE® 64GB (2 x 32GB) DDR4
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.943,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 64GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Kit dual channel | Da |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Capacitate | 64 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.