Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB), DDR5 6000MHz,CL36, 1.35V XMP 3.0 BLACK
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB), DDR5 6000MHz,CL36,
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
822,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Cooling type | Heatsink |
|---|---|
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Backlight colour | Multicolour |
| CAS latency | 36 |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.