| General | |
| Recomandat pentru Gaming |
Da
|
| Tip |
DDR4
|
| Capacitate |
8 GB
|
| Frecventa |
2666 MHz
|
| Latenta CAS |
16 CL
|
| Standard |
PC4-21300
|
| Tensiune alimentare |
1.2 V
|
| Timing |
16-16-16-35
|

Memorii RAM Desktop
Memorie RAM GIGABYTE 8GB, DDR4, CL16, 2666MHz
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
220,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Frecventa | 2666MHZ |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| SPD speed | 2666 MHz |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| SPD voltage | 1.2 V |
| CAS latency | 35 |
| SPD latency | 43 |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.