Memorie RAM Goodram, DIMM, DDR4, 4GB, 2400MHz, CL17, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Goodram, DIMM, DDR4, 4GB, CL17, 2400MHz
Producator:
Goodram
Disponibilitate:
Stoc epuizat
110,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GOODRAM |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 17 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory channels | Single-channel |
| CAS latency | 17 |
| Module configuration | 512M x 8 |
| Frecventa | 2400 MHz |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Package type | Blister |
| Memory voltage | 1.2 V |
Nu există recenzii încă.