Memorie RAM Goodram IRDM X, DIMM, DDR4, 8GB, 3200MHz, CL16, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM GoodRAM, DIMM, DDR4, 8GB, CL 16, 3200Mhz
Producator:
Goodram
Disponibilitate:
Stoc epuizat
129,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GOODRAM |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory ranking | 1 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Memory channels | Single-channel |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Frecventa | 3200 MHz |

Nu există recenzii încă.