Memorie RAM Goodram IRDM PRO, DIMM, DDR4, 16GB, 3600MHz, CL16, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM GoodRAM IRDM PRO, DIMM, DDR4, 8GB, CL22, 3600MHz
Producator:
Goodram
Disponibilitate:
Stoc epuizat
479,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GOODRAM |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 22 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| CAS latency | 18 |
| Frecventa | 3600 MHz |
| Memory clock speed | 3600 MHz |
| Package type | Blister |
| Memory voltage | 1.35 V |

Nu există recenzii încă.