Memorie RAM Kingston Fury Beast, DIMM, DDR3, 16GB, 1866MHz, CL10, 1.5V, Kit of 2
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR3, 16GB (2x8GB), CL16,1866Hz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.052,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 16 CL |
| Memory channels | Dual-channel |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Kit dual channel | Da |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR3 |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| CAS latency | 10 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Row cycle time | 48.125 ns |
| Refresh row cycle time | 260 ns |
| Row active time | 37.5 ns |
| Frecventa | 1866 MHZ |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.