Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR3L, 4GB, 1600MHz, CL11, 1.35V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR3L, 4GB, CL11, 1600MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
18 în stoc
372,99lei
18 în stoc
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 11 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Lead plating | Gold |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR3 |
| Capacitate | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory channels | Single-channel |
| CAS latency | 11 |
| Memory bus | 64 bit |
| Memory type | PC3-12800 |
| Number of pins | 240 |
| Bus clock rate | 1600 MHz |
| Error indication | No |
| Module configuration | 512M x 64 |
| Memory layout | 1 x 4096 MB |
| Chips organisation | X8 |
| Frecventa | 1600 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.